The Faculty of Physics

Hall of fame

2009 рік
Проведена студентська наукова конференція СНТ «Фізика і науково-технічний прогрес», зроблено 27 доповідей.
У співавторстві зі студентами опубліковано 13 наукових статей і зроблено 24 доповіді на наукових конференціях.
Студентка 5-го курсу Н. В. Хоткевич – стипендіат стипендії Президента України.
Студент 4-го курсу А. Пулькін – стипендіат стипендії Прем’єр-міністра України.
Студент 4-го курсу С. Кофанов – стипендіат стипендії імені акад. І.М. Ліфшиця.
Студентка 4-го курсу М. Соляник посіла перше місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.
Студент 4-го курсу А. Пулькін посів перше місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з фізики.
Студент 2-го курсу А. Божко посів друге місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з фізики.
Студент 4-го курсу І. Левандовський посів друге місце на Міжнародній олімпіаді з астрономії;  3-х кратний призер Всеукраїнських олімпіад з астрономії;  стипендіат стипендії Президента України. У 2008 році Міністр освіти і науки України нагородив студента Іллю Левандовського іменним годинником як призера Міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики, того ж року Ілля Левандовський отримав подяку від Прем’єр-міністра України за високі досягнення у навчанні.

2010 рік
Проведена студентська наукова конференція СНТ «Фізика і науково-технічний прогрес», зроблено 27 доповідей.
У співавторстві зі студентами опубліковано 6 наукових статей і зроблено 22 доповіді на наукових конференціях.
Студент 2-го курсу А. Божко посів перше місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з фізики.
Студент 4-го курсу А. Пулькін посів шосте місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з фізики.
Студент 4-го курсу І. Левандовський посів сьоме місце Всеукраїнській студентській олімпіаді з фізики.
На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт студент 4 курсу С. Кофанов – перше місце, студент 5 курсу О. Лемець – ІІІ премія. Команда фізичного факультету посіла ІІІ місце на Всеукраїнському студентському турнірі фізиків.
Студентка 5-го курсу фізичного факультету К. Лоза посіла І місце за кращу доповідь на україно-німецькому симпозіумі фізики и хімії наноструктур та нанотехнології, 6-10 вересня 2010 року, м. Берегове, АР Крим.
Студентка 5-го курсу Н. В. Хоткевич – стипендіат стипендії Президента України.
Студент 4-го курсу А. Пулькін – стипендіат стипендії Прем’єр-міністра України.
Студент 4-го курсу С. Кофанов – стипендіат стипендії імені акад. І.М. Ліфшиця.

2011 рік
Проведена студентська наукова конференція СНТ «Фізика і науково-технічний прогрес», зроблено 15 доповідей.
У співавторстві зі студентами опубліковано 6 наукових статей і зроблено 22 доповіді на наукових конференціях.
Студент 3-го курсу А.О. Божко посів ІІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з фізики; диплом за 8-е місце на Міжнародній олімпіаді студентів із теоретичної механіки.
Студент 1-го курсу О.О. Майстренко посів ІІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з фізики; диплом за 10-е місце на Міжнародній олімпіаді студентів із теоретичної механіки.
На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт студент 5-го курсу В. Червоний – І місце, студентка 5-го курсу К. Лоза –  ІІ, студент 3-го курсу П. Сухомлін  – ІІІ місце.
Команда фізичного факультету посіла ІІІ місце на Всеукраїнському студентському турнірі фізиків.
Студент 3-го курсу А. О. Божко – стипендіат стипендії Президента України.
Студент 1-го курсу О. О. Майстренко – стипендія ім. Барабашова.
Студент 4-го курсу С. А. Ануфрієв – стипендіат стипендії імені акад. І.М. Ліфшиця.

2012 рік
Молодий науковець фізичного факультету А. Гончаренко посів І місце за кращу доповідь на 4му німецько-українському симпозіумі фізики и хімії наноструктур та нанотехнології, 18-20 вересня 2012 року, м. Ільменау, Німеччина.
Студент 4-го курсу А.О. Божко посів І місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з фізики; диплом за 8-е місце на Міжнародній олімпіаді студентів із теоретичної механіки.
Студент 2-го курсу О.О. Майстренко посів ІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з теоретичної механіки; диплом за 10-е місце на Міжнародній олімпіаді студентів із теоретичної механіки.

2013 рік
2013 року у місті Луцьк відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Фізика" (за напрямом підготовки і спеціальністю "Фізика"). Студенти фізичного факультету 5-го курсу Божко Андрій та 3-го курсу Майстренко Олексій отримали дипломи ІІ ступеня. Крім того, вищезазначені студенти були нагороджені грамотами за найкраще рішення завдань теоретичного туру.
Команда фізичного факультету посіла ІІІ місце на Всеукраїнському студентському турнірі фізиків. Друге місце у персональному заліку на Всеукраїнському студентському турнірі фізиків у 2013 р. посіла студентка 4-го курсу Г.С. Бессонова.
Студентка 5-го курсу фізичного факультету К.О. Кравченко одержала стипендію благодійного фонду Юрія Сапронова.

2014 рік
Докторант кафедри фізики низьких температур, канд. фіз.-мат. наук О.В. Добровольский у 2014 р. опублікував 13 статей у авторитетних закордонних журналах.
Студент В. Чеча нагороджений за кращу доповідь на 16-й Міжнародній науковій конференції "Астрономічна школа молодих вчених" (29-31 травня 2014г.).
Команда фізичного факультету посіла ІІ місце на Всеукраїнському студентському турнірі фізиків.
Студенти фізичного факультету доповідали результати науково-дослідної роботи на конференції СНТ «Фізика та науково-технічний прогрес» (14 усних і 6 стендових доповідей) та на регіональній ХIV Науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізики та їх інформаційне забезпечення».
Студенти є співавторами статей у наукових журналах з імпакт-фактором (наприклад, О.О. Майстренко - 3 статті, М. Р. Вовк - 14 статей).
Студентка 5-го курсу фізичного факультету К.С. Сисолятіна та асистент кафедри астрономію та космічної інформатики І. Г. Слюсарєв одержали стипендії благодійного фонду Юрія Сапронова.