Фізичний факультет

Новини та анонси

Звернення декана фізичного факультету,
члена-кореспондента НАН України,
професора Вовка Руслана Володимировича
до співробітників та студентів Каразінського університету

   Позаду бурхливий та напружений перебіг виборчої кампанії… Для мене це був непростий час. Але я вдячний долі, що вона подарувала можливість доучитися до написання ще одного рядка нової сторінки історії ХНУ імені В.Н. Каразіна.
   А також дякую моїм однодумцям, колегам, студентам, котрі не виявилися байдужим щодо моїх перспектив розвитку рідного університету й надавали усебічну підтримку в перегонах.
   Робота в команді, щоденне спілкування зі студентами та професорсько-викладацьким складом зміцнила мої стосунки з людьми, яких я шаную і стосунки з якими ціную понад усе.
   Я отримав неоціненну можливість, зруйнувавши бар’єри офіціозу та формалізму, почути про безліч болючих проблем, які хвилюють колектив університету. Адже в стані перманентного цейтноту, який притаманний роботі декана, науковця, завжди бракувало часу для таких ось зустрічей та чисельних діалогів.
   Скажу відверто, виборчі перегони — це добра школа, яка не лише надає надзвичайно масштабну інформацію для керівника, який вболіває за прийдешній день рідного вишу, а ще й умови, що гартують силу волі, шліфують певні риси характеру, розширюють кут бачення повсякдення університету.
   То ж, спасибі усім, хто йшов поряд, бо вибори рано чи пізно закінчуються, а університету жити далі. Отже, вперед! Бо нас усіх об’єднує одна мрія і рухатись до неї нам усім разом піч-о-пліч.

 

Актуальні новини

   21.05.2022

   21 травня 2022 року виповнюється 165 років з дня народження талановитого вченого, професора Харківського університету Миколи Дмитровича Пильчикова. До цієї дати підготовлена презентація «Внесок М.Д. Пильчикова в створення колекції фізичних приладів фізичного кабінету Харківського університету».

Режим доступу: https://drive.google.com/