Фізичний факультет

Новини

8 вересня 2019 року

  18-20 вересня 2019 року під патронатом Міністерства науки та освіти України відбудеться Міжнародна конференція по природничим наукам і технологіям.
  Запрошує Харківський національний університет радіоелектроніки.

  Доктор фізико-математичних наук, професор та завідувач кафедри загальної фізики ХНУ імені В. Н. Каразіна Олег Валерійович Лазоренко братиме участь у конференції із доповіддю «Динамічний фрактальний аналіз акустичного широкосмугового сигналу, спричиненого Челябінським метеоритом».

  Бажаємо Вам блискучої доповіді!


2 вересня 2019 року

Оголошення.

  У ЦНБ Каразінського університету відкрилася виставка, присвячена відзначенню 160 річниці з дня проведення гальванічних дослідів у Імператорському Харківському університеті та 210 річниці з дня народження заслуженого професора університету Лапшина В.І.

m_23178

Лапшин В.І.


Професор Лапшин В.І, кандидат Морозов Ю.Г. та магістр Тіхонович Ф.В. проводять гальванічні досліди у фізичному кабінеті Харківського імператорського університету. Вересень 1859 року.

  У звітах про стан та діяльність Харківського університету за 1858-1860 роки повідомляється про проведення в університеті 21 і 25 серпня 1859 р. та 17 вересня 1859 р. (за старим стилем) так званих гальванічних дослідів. Вони були здійснені з використанням гальванічної електрики, джерелом якої служила потужна батарея гальванічних елементів, що складалася із 1000 гальванічних елементів Бунзена. Цю батарею надав у розпорядження університету його комісіонер, тобто офіційний постачальник, О.Х. Едельберг, придбавши її в Парижі за свої кошти. Ініціатором проведення досліджень був професор Харківського університету В.І. Лапшин. Йому допомагали фізик, кандидат Харківського університету, в подальшому його професор, Морозов Ю.Г. та хімік, магістр Харківського університету Тіхонович Ф.П. Масштаб досліджень дії гальванічної електрики на різні об’єкти переважав усі відомі дослідження, що були здійснені раніше за цією ж тематикою. Звіти про результати гальванічних дослідів були опубліковані після їх завершення в низці російських та зарубіжних наукових видань та в місцевій пресі. У результаті проведення досліджень, які складались із двох напрямків, фізичного та хімічного, було здійснено вивчення теплової дії електричного струму, а саме: розжарення і плавлення дротини із платини та зразків інших мінеральних речовин, плавлення заліза та сталі над водою. Було також проведено низку досліджень, спрямованих на встановлення фізичної суті деяких світлових явищ. Вчені отримали електричну дугу та вивчили оптичний спектр її світла, дослідили дію магнітного поля на дугу, здійснили гальванічне фотографування різних предметів завдяки використанню світла електричної дуги для отримання зображень у оптичному мікроскопі, відкрили явище поляризації світла електричної дуги. Вони також здійснили електричне освітлення фізичного кабінету, святкової зали та інших приміщень університету, території Лопанського мосту та так званої «залопанської» території м. Харкова. Для цього було використане світло електричної дуги. Освітлення територій здійснювалось із вікна фізичного кабінету та із павільйону, спеціально змонтованого на даху однієї з будівель університету. Були також проведені біофізичні досліди, спрямовані на вивчення впливу фізіологічної дії електричного струму на живий організм. Хімічний відділ гальванічних дослідів полягав у дослідженні дії електричного струму на різноманітні хімічні сполуки.
  На виставці представлені бібліографічні джерела, в яких йдеться мова про гальванічні досліди, наукові праці професора Лапшина В.І. та старовинні фізичні прилади, якими він користувався.
  Експозиція працюватиме протягом вересня 2019 року.
  Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 8-й поверх, хол Центральної наукової бібліотеки.
  Запрошуємо студентів та працівників фізичного факультету відвідати виставку!


1 вересня 2019 року

До уваги студентів фізичного факультету!!!

  Починаючи з вересня 2019 року для користування пільговим проїздом у наземному транспорті міста Харкова (трамвай, тролейбус, метро) студентів буде переведено на користування єдиного електроного квітка E-Ticket.
  Для його отримання всі студенти, крім тих хто має статус сироти або інваліда (вони отримують його через управління соціального захисту населення), повинні протягом тижня (до 9 вересня 2019 року) подати копії паспорта, ідентифікаційного коду та студентського квітка в ауд. 5-35 з 10.00 до 15.00.
  Це стосується всіх студентів фізичного факультету!

  Деканат


31 серпня 2019 року

НАЙЩІРІЩІ ВІТАННЯ!

вчорашнім абітурієнтам – сьогоднішнім першокурсникам!

  Попереду насичений шлях до нових вмінь, знайомств, маленьких та великих відкриттів!
  Студентське життя – найяскравіший період життя кожної людини, бо в цьому віці ми стаємо на ноги, стаємо насправді повнолітніми та самостійними.
  Нехай обраний вами напрям буде сповнений плідної та цікавої праці! Можливо, хтось з вас вирішить пов’язати життя з наукою і лишитися на факультеті і надалі.

Здоров’я, терпіння та натхнення!


31 серпня 2019 року

  31 серпня 2019 року до дружньої сім’ї фізичного факультету приєдналися 42 талановитих першокурсника. В день посвячення після святкового привітання губернаторки Харківської області Юлії Світличної та ректора університету Віля Бакірова студенти першого курсу зустрілися в рідній нам всім аудиторії ім. К.Д. Синельникова з адміністрацією факультету, а особисто з деканом Русланом Вовком та його заступниками Дмитром Рохмістровим та Вячелавом Скляром. Далі про яскраве студентське життя майбутнім фізикам розповіли голови органів студентського самоврядування фізичного факультету та вже за багаторічною традицією провели квест-знайомство з університетом.

Фото: Анастасія Гузенко


25 серпня 2019 року

Олександру ФЕГЕРУ –

почесному доктору ХНУ, видатному словацькому вченому, фізику виповнилося 70 років!

  Щиро вітаємо Вас від усього колективу факультету, шановний Олександре!
  Бажаємо міцного здоров’я, сил та оптимізму! Нехай ще багато цікавого та вартого уваги Ви зустрінете на шляху! Успіхів у роботі та в повсякденному житті, натхнення та радості.

A    

Викладачі та співробітники фізичного факультету


30 липня 2019 року

Національна академія наук України

оголошує конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І. Вернадського Національної академії наук України. З метою відзначення вчених за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та соціогуманітарних наук, на честь першого президента Української академії наук – видатного вченого, академіка Володимира Івановича Вернадського, а також з нагоди 85-річчя створення Академії Національною академією наук України було засновано Золоту медаль імені В.І.Вернадського.

Щорічно до дня народження академіка В.І.Вернадського (12 березня) присуджуються дві золоті медалі – одна вітчизняному і одна зарубіжному вченому. Пропозиції приймаються до 12 листопада 2019 року.

Деталі – за посиланням: http://www.nas.gov.ua/


12 липня 2019 року 

Команда 161 ліцею "Імпульс виборола 2-е місце на Міжнародному турнірі юних фізиків 2019 (IYPT2019). Команда посіла загальне 7-е місце з 34 команд. Це найкращий результат України за всі виступи. Вітаємо керівників команди - доцента нашої кафедри З.О.Майзеліса, студента 2-го курсу фізичного факультету Григорія Овчаренка та також студентів Ольгу Зайцеву (гр. Ф047) й Іллю Кайгородцева (гр.Ф066) , які допомогали у підготовці команді.


Червень 2019 року 

ВІТАЄМО!

усіх випускників фізичного факультету з отриманням вищої освіти!
Бажаємо вам зберегти та примножити отриманий досвід, задоволення та натхнення у подальшій роботі!

ВІТАЄМО!

студентів усіх курсів фізичного факультету із закінченням навчального року!
Бажаємо успіхів та наснаги у подальшому навчанні та у повсякденному житті


25 червня 2019 року

  25 червня 2019 року , за участі проректора з науково–педагогічної роботи А. В. Пантелеймонова, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної організації працівників профспілки освіти і науки України, відбулась ІІІ Регіональна науково–практична конференція «Сучасні освітні виклики післядипломної та андрагогічної освіти: підсумки 2018/2019 навчального року та пріоритети нового 2019/2020 навчального року».
  По результатам проведення освітнього процесу в 2018/2019 навчальному році на курсах підвищення кваліфікації для вчителів і викладачів закладів освіти і різних типів і форм власності, що надають загальну середню освіту 5 викладачів фізичного факультету: проф.Лазоренко О.В., доц.Макаровський М.О.,доц. Завгородня Н.М., доц.Дубовик В.М., доц.Савченко О.М. отримали грамоти та листи-подяки за підтримку високого рівня викладання за напрямом "Фізика. Астрономія".

   


30 травня 2019 року 

30 травня святкує свій Ювілей
професор кафедри фізики твердого тіла Євген Юхимович Бадіян!

Шановний Євгене Юхимовичу!!

   Колектив фізичного факультету має честь знати Вас як яскраву особистість, висококваліфікованого фахівця, вмілого керівника, відомого педагога і науковця та пишається Вашим духовним і інтелектуальним потенціалом!

   

   Ваші професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість стали запорукою значних успіхів у Вашій педагогічній та науковій діяльності, запорукою досягнень, здобутків, шани і поваги серед колег та студентства. Впевнені, що Ваші досвід і знання будуть багато років спрямовані на розвиток Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та його фізичного факультету.

   У день Вашого Ювілею, шановний Євгене Юхимовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових творчих успіхів. Зичимо Вам невпинного руху вперед, нових злетів наукової думки, нових обдарованих учнів! Хай Ваше життя буде наповнене світлом і радістю, а вітання колег і вихованців додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі!


28 травня 2019 року 

   Щіро вітаємо студентів 4-го курсу кафедри теоретичної фізики імені академіка І. М. Ліфшиця (група Ф-047): Дженжерова Олександра (староста групи), Мазанова Максима, Манченко Лілію, Рябикіну Анну, Сікачину Ігора, Тітікова Григорія та куратора групи доцента Єзерську О.В. з перемогою (І місце) в університетському конкурсі на кращу студентську групу за підсумками 2018 року!

    Перемога стала можливою завдяки відмінному навчанню, активній науково-дослідницькій роботі усіх студентів, активній громадській позиції, участі в культурному та спортивному житті нашого університету.

   27 травня 2019 року на засіданні Вченої ради група та куратор групи були нагороджені грамотою та подякою. Ректор ХНУ імені В. Н. Каразіна академік В. С. Бакіров побажав всім переможцям майбутніх високих досягнень у навчанні та науці.


18 травня 2018 року

   18 травня 2019 р. відбулася ХVIII підсумкова конференція Малого каразінського університету, в якій взяли участь викладачі та співробітники фізичного факультету Коршак В.Ф., Пахомова І.М., Свистунов О.Ю., Валійов Б.М., юні слухачі університету та їх наукові керівники. На конференції було розглянуто 30 доповідей, які були представлені учнями шкіл м. Харкова та Харківської області. Учасники конференції та її організатори отримали від керівництва Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна збірники з тезами доповідей, грамоти, подяки та значки учасника конференції.

           


29 квітня 2019 року 

Об'єднана команда Каразінського університету,
до складу якої увійшли студенти фізико-технічного факультету: Олексій Лук’янчук, Олег Іваштенко, Євгенія Геращенко та фізичного факультету: Григорій Овчаренко (1 курс), Ольга Зайцева (гр.Ф037), Ігор Сікачина (гр.Ф047), виборола в Суперфіналі третє місце та була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Керівник команди - доцент нашої кафедри З.О.Майзеліс


03 травня 2019 року 

Колектив фізичного факультету
Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна
з великою шаною, гордістю і радістю вітає декана фізичного факультету,
доктора фізико-математичних наук,
професора кафедри фізики низьких температур,
заслуженого професора ХНУ імені В.Н. Каразіна

ВОВКА РУСЛАНА ВОЛОДИМИРОВИЧА

з почесною відзнакою його серії наукових робіт з вивчення властивостей магнонних кристалів та видатного наукового добутку – премією імені Льва Васильовича Шубникова Національної Академії Наук України!!!

   

   Шановний Руслане Володимировичу! Ваш високий професіоналізм, виняткова працелюбність та відповідальність, відданість своїй справі здобули Вам високий авторитет і повагу. Присудження Вам почесної премії Національної Академії Наук сприймаємо як Вашу чергову перемогу, як визнання  світового рівня Вашої наукової діяльності і діяльності Вашої наукової школи, як високу фахову  оцінку Вашого внеску в розбудови фізичної науки, експериментальної фізики нашої держави! Прийміть від колег та студентів факультету щирі побажання нових успіхів, подальших досягнень і звершень, невичерпної творчої енергії  і особистого щастя!


25 квітня 2019 року

   23 та 24 квітня 2019 року на фізичному факультеті пройшла XV Студентьска конференція, що цього року набула статусу університетьскої та всеукраїнської. Більше 50 учасників презентували свої доповіді у шости секціях за дев'ятьма напрямками. Цього року серед доповідачів секційних та постерних сессій були студенти не тільки фізичного, фізико-технічного факультетів та факультету компьютерних наук нашого університету, а й також студенти з інших ВНЗ ( з Харківського національного університети радіоелектроніки та з Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут») та наукових установ Харкова (Наприклад, з Фізико-техничного інституту низьких температур імені Б.І. Вєркина Національної академиї наук України).
   Щоб наші студенти та вільні слухачі пленарних засідань та секцій мали змогу долучитися до сучасних досягнень "дорослої" науки, ми запросили провідних молодих вчених з ФТІНТУ ім. Б. І. Вєркіна НАН України та Головної астрономічної обсерваторії НАН України (Київ). Особливими гостями нашої конференції стали Ганна Портянкіна, планетолог з Університету Колорадо у Болдері, США, та Олег Єрмаков, який займається фотонікою, Університет ІТМО, Санкт-Петербург, Росія. Також всі охочі могли ознайомитися з принципами роботи 3D-принтеру та принципами індивідуалізації праці завдяки демонстраціям та доповідям нашіх гостей та спонсорів зі спільноти RoboUnion.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


25 квітня 2019 року

  Студенти Фізичного факультету знову доводять що "Фізфак - чемпіон!" 23.04.2019 р відбувся фінал змагань з баскетболу університетської спартакіади. У напруженій боротьбі наші хлопці перемогли команду екологічного факультету та заслужено стали володарями кубка! Ось імена чемпіонів:    

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

  Оснач Ілля; Чупринін Ілля; Люмінарский Артем; Золотарєв Денис; Коротаєв Максим; Колесник Андрій.

 

 

 

 

      

Вітаємо чоловічу команду з баскетболу фізичного факультету з І місцем!
Так тримати! Пишаємося вами, хлопці!

12 квітня 2019 року

      З метою організації профорієнтаційної роботи та розвитку співпраці між університетом та роботодавцями в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна на фізичному факультеті з 15.04.2019-19.04.2019 буде проведено тиждень кар’єри «Karazin career week»
      В рамках тижня кар’єри буде організовано зустрічі з роботодавцями за графіком.

      Детальніше


Лютий 2019 року

   НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

   З 30 листопада по 4 грудня 2018 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов XVII Всеукраїнський студентський турнір фізиків. В турнірі взяли участь 11 команд з Києва, Харкова, Львова й Вінниці. Перше місце посіла команда «ФФФТ» фізико-технічного та фізичного факультетів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

   Вітаємо переможців – гордість фізичного факультету – з їх новим значним успіхом, новою перемогою легендарної команди «ФФФТ»! Пишаємося і зичимо найкращим з найкращих нескінченної радості творчості і нових вершин Фізики, які будуть підкорені вашим інтелектом і сміливістю думки, завзяттям і наполегливістю!!!

                   


   Срібним призером Чемпіонату України з таеквон-до в розділі спаринг серед чоловіків старше 18 років став студент кафедри фізики низьких температур магістратури фізичного факультету Георгій Ревякін ! Після цієї перемоги Георгія було включено до збірної команди України з таеквон-до. В 2019 р. Георгій буде брати участь в чемпіонаті Європи в Болгарії і в чемпіонаті світу, що відбудеться в Італії.

http://international-relations-tourism.karazin.ua/themes/irtb/resources/91bb2ed6f1839740a40820ae9734b894.png                      

                                                    Георгію! Так тримати!
         Зичимо щасливих кортів і нових підкорених п’єдесталів в Україні і світі!!!


Січень 2019 року

   За вагомий внесок в розбудову вітчизняної науки, високі наукові досягнення і з нагоди 100-річчя заснування
Національної Академії Наук України
Міжнародною Академією рейтингових технологій і соціології (МАРТІС) декан фізичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна,
доктор фізико-математичних наук,
професор Вовк Руслан Володимирович
нагороджений медаллю МАРТІС «Золота фортуна» -
«Народна шана українським науковцям. 1918 - 2018» № 189.

   Відповідний диплом підписаний Головою Президії МАРТІС «Золота Фортуна» Президентом Національної Академії Наук України Б.Є. Патоном і Головою Генеральної дирекції МАРТІС «Золота Фортуна» Заслуженим діячем мистецтв України Д.І. Акімовим. Зазначимо, що Міжнародна Академія рейтингових технологій і соціології об’єднала в своїй Президії керівників Національних та Королівських академій наук 30 країн світу.
   Колектив фізичного факультету вітає пана Декана зі значною відзнакою і зичить подальших успіхів!


   Вітаємо декана фізичного факультету, доктора фізико-математичних наук, професора кафедри фізики низьких температур
Вовка Руслана Володимировича
і доктора фізики-математичних наук, професора кафедр фізики низьких температур та теоретичної фізики імені академіка І.М. Лівшиця
Шкловського Валерія Олександровича
з надзвичайно вагомою і значною науковою публікацією!
В складі міжнародного колективу провідних європейських вчених вони стали авторами піонерських досліджень, які представлені на сторінках журналу Nature Communications !

    Microwave emission from superconducting vortices in Mo/Si superlattices. Dobrovolskiy, O.V.Email Author, Bevz,V.M., Mikhailov, M.Y., Yuzephovich, O.I., Shklovskij, V.A.,Vovk, R.V., Tsindlekht, M.I., Sachser, R., Huth, M., 2018, Nature Communications 9(1),4927.

 

   Зазначимо, що Nature — найпрестижніший науковий рецензований журнал світу. У 2009 році увійшов до Списку 100 найвпливовіших журналів за останні 100 років під № 1 і був названий Журналом Сторіччя. Друкується щотижня у Сполученому королівстві, починаючи з 1869 року. Nature друкує статті з усіх областей науки. Імпакт-фактор Nature в 2009 році дорівнював 34,48.
   Публікації в журналі Nature, престижні, а їх автори отримують визнаність і за межами своєї галузі науки. Критерії відбору статей в Nature надзвичайно жорсткі, оскільки результати досліджень, описані у пропонованій до публікації в Nature статті, повинні відповідати істотному просуванню в тій чи іншій галузі науки.


14 cічня 2019 року

   Вітаємо перших випускників магістратури фізичного факультету,
що навчалися за освітньо-професійною програмою! Таких маємо дванадцять!
Маємо також один диплом з відзнакою!!!

   Дорогі вихованці фізичного факультету! За вашими плечима – п’ять з половиною років навчання в одному з кращих вищих навчальних закладів України: перші контрольні, курсові роботи, складні іспити, поетичні вечори, відповідальні практики, захисти дипломних робіт, улюблені викладачі і справжні друзі – студентське життя. Прощаючись з вами, ваші педагоги і молодші друзі бажають вам щастя та успіхів, наснаги та наполегливості у втіленні ваших цілей та мрій. Адже удача завжди супроводжує тих, хто наполегливо долає всі труднощі та не втрачає надії. Віримо, що кожного з вас і нашу країну чекає велике майбутнє.


21 грудня 2018 року

  Вийшла з друку видана в видавництві Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна монографія «Нові керамічні композиційні матеріали інструментального призначення» наукового колективу у складі Вовка Р.В., Е. С. Геворкяна, В. П. Нерубацького та інш.

  У монографії розглянуто нові технології отримання керамічних композиційних матеріалів інструментального призначення, створення нових методів консолідації тугоплавких матеріалів з метою покращення фізико-механічних характеристик, а також експлуатаційних властивостей. Розглянуто особливості спікання тугоплавких матеріалів при гарячому пресуванні індукційним нагрівом, а також пропусканням високоамперного струму (електроконсолідація). Значну увагу приділено особливостям застосування нових методів консолідації композиційних матеріалів з метою підвищення ресурсу роботи інструментальних матеріалів та особливостям обробки твердих сплавів металів та інших високотвердих матеріалів.
  Вітаємо авторів!   


20 грудня 2018 року

    Доценту кафедри теоретичної фізики імені академіка І.М. Ліфшиця Захару Майзелісу, випускнику фізичного факультету 2006 р., нещодавно було присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України». Його учні – переможці численних Міжнародних та всеукраїнських фізичних олімпіад та турнірів серед школярів та студентів.

z.j.mayzelis

    19 грудня у “ Karazin Student Hall відбулася урочиста зустріч голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної з учнями-переможцями інтелектуальних змагань та їхніми батьками і вчителями. Захід відбувся за участю ректора, академіка >Віля Бакірова
   У рамках заходу Юлія Світлична вручила посвідчення та нагрудний знак «Заслужений вчитель України» доценту кафедри теоретичної фізики імені академіка І. М. Ліфшиця фізичного факультету Захару Майзелісу.


    Вітаємо Захара Олександровича з високою нагородою та бажаємо нових творчих звершень та перемог!


17 грудня 2018 року

   Декану фізичного факультету, доктору фізико-математичних наук,
професору Вовку Руслану Володимировичу
рішенням Вченої Ради ХНУ імені В.Н. Каразіна
присвоєне почесне звання
Заслуженого професора
Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна!!!

   Колектив фізичного факультету щиро вітає Декана і Професора кафедри фізики низьких температур, Заслуженного професора ХНУ імені В.Н. Каразіна з найвищою відзнакою його внеску в зміцнення викладацький і освітніх традицій Каразінського Університету, в розвиток університетської науки як базису підготовки фахівців високої кваліфікації, що відповідає світовим стандартам та вимогам часу! 
   Бажаємо нових наукових і педагогічних звершень, шановний Руслане Володимировичу! Нехай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал багато-багато років служитимуть Каразінському університету!


   З нагоди 100-річчя Національної Академії Наук України Президія НАНУ нагородила Ювілейною Почесною Грамотою декана фізичного факультету, доктора фізико-математичних наук професора Вовка Руслана Володимировича. Колектив факультету вітає декана з високою відзнакою його наукової та громадської діяльності.


14 грудня 2018 року

   Відбулося спільне засідання кафедри фізики низьких температур і кафедри експериментальної фізики ХНУ імені В.Н. Каразіна, відділу низькотемпературної радіоспектроскопії ІРЕ ім. О.Я. Усикова та теоретичного відділу Інституту монокристалів НАН України. Тема обговорення «Перспективи розвитку фізики флуксон-магнонних гетероструктур» була презентована доктором фіз.-мат. наук, професором Олександром Добровольським (Університет Гете, Франкфурт, Німеччина).


7 грудня 2018 року

   На кафедрі фізики низьких температур відбулося засідання наукового семінару за участю науковців Інституту теоретичної фізики ім. О.І. Ахієзера НТЦ «ХФТІ» НАН України. Спільну доповідь «Детектори одиничних фотонів на основі наноструктурованих надпровідних матеріалів поліфункціонального призначення» зробили доктор фіз.-мат. наук, професор Інституту фізики Університету Гете в Франкфурті (Німеччина) Олександр Добровольський і кандидат фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник ІТФ О.І. Безуглий


Листопад 2018 року

   Декан фізичного факультету професор Вовк Р.В. у складі університетської делегації відвідав Туреччину. Під час зустрічей було підписано низку документів щодо спільних освітніх проектів.


 


   Колектив фізичного факультету радо вітає декана, доктора фіз.-мат. наук, професора Вовка Рулана Володимировича з високою оцінкою його педагогічної діяльності – Грамотою Міністерства освіти і науки України!

   Зичимо шановному Професору,  щоб ніколи не зміліло джерело його педагогічних  ідей, не згас вогонь нових творчих пошуків і звершень. Хай і надалі невтомна праця на ниві вітчизняної освіти приносить плідні врожаї!


Архів новин