Физический факультет

Скляр Вячеслав Вячеславович

  Заступник декана з виховної роботи

  Старший викладач кафедри експериментальної фізики

  Адреса: 61022, Україна, м. Харків, пл. Свободи 4, к. 3-38
  Телефон: +38 (057) 707-56-76
  E-mail: vyacheslav.sklyar@karazin.ua


У 1992 р. закінчив гімназію №144 м. Харків. Того ж року вступив до Харківського державного університету імені М.О. Горького (нині Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна) на фізичний факультет, який закінчив в 1998 р. за спеціальністю „Фізик. Викладач фізики”.
З 1996 по 2003 рр. працював:

 • вчителем фізики та математики в загальноосвітній школі № 18 м. Харкова, ліцеї при Харківському технічному університеті будівництва та архітектури, Харківському приватному колегіумі;
 • методистом Ленінського районного відділу освіти;
 • методистом Харківського обласного науково-методичного інституту безперервної освіти.

Став призером міського конкурсу „Вчитель року - 2001”, лауреатом та капітаном команди вчителів Харківської області на міжнародних конкурсах „Вчитель року”, який проходив в містах Курськ, Бєлгород та Тамбов. Був нагороджений грамотою Ленінського районного відділу освіти та подяками голови Харківської облдержадміністрації та ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Обраний головою журі обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018» (номінація «Фізика»).
У 2005 р. закінчив аспірантуру на кафедрі педагогіки факультету психології (спеціальність 13.00.01 – „Загальна педагогіка та історія педагогіки”).
З вересня 2003 р. працює в університеті на посадах інженера, асистента, старшого викладача кафедри експериментальної фізики, а з 2009 р. заступника декана з виховної роботи фізичного факультету.
Наукові інтереси: інноваційна діяльність в підготовці викладачів фізики.
Здійснює керівництво роботою практикумів з механіки та з молекулярної фізики.
Викладає навчальну дисципліну: «Основи охорони праці», проводить практичні та лабораторні заняття.