Фізичний факультет

Студентське дозвілля

   На фізичному факультеті для студентів створені всі умови не тільки для успішного освоєння обраної спеціальності, але й для всебічного творчого та культурного розвитку студентської молоді, підтримки серед студентів культу здорового та активного способу життя. В цьому зв'язку значна увага на факультеті приділяється виховній роботі зі студентами та організації їх дозвілля. При цьому гармонійне поєднання сучасних технологій та перевірених часом традицій в організації навчального процесу і виховної роботи дозволяють сформувати фахівця з широким культурним світоглядом, який здатний швидко адаптуватись до вимог сучасної економіки та успішно вирішувати поставлені завдання в різних галузях людської діяльності.

 

   У рамках заходів, спрямованих на всебічний розвиток студентів та формування у них широкого культурного світогляду, на факультеті  постійно організовуються різноманітні екскурсії до театрів, музеїв міста та інших цікавих місць Харкова, Харківської області та України.

 
 

   Щорічно студенти фізичного факультету вдало приймають учать у традиційних загально університетських заходах, таких як свято-ритуал «Посвячення в студенти», конкурс творчості для першокурсників «Альма матер», конкурси «Красуня університету» та «Містер універ», Дні відкритих дверей, Міжнародний фестиваль фантастики та популяризації науки «Зоряний міст».

 
 
 

   Упродовж періоду навчання студенти мають можливість бути активними учасниками факультетських та загально університетських наукових гуртків, спортивних секцій, творчих колективів. Велика увага приділяється жанрам хорового та сольного співу, сучасним естрадним та спортивним танцям.

 

   Важливу роль у розв’язанні завдань виховання студентів відіграють історичний, зоологічний, та археологічний музеї університету.
   Студенти-фізики є ініціаторами проведення різноманітних тематичних концертів та вечорів.
   Фізичний факультет є засновником багатьох загально університетських традицій. Одна з них –святкування Дня факультету. Вже багато років девіз: «ФізФак – чемпіон» збирає в Харкові команди фізичних факультетів університетів України та країн ближнього зарубіжжя. Прес-конференція студентів з викладачами, факельна хода до джерела в Ботанічному саду та Великий концерт гостей та хазяїв до сих пір є візитною карткою Дня фізика (ДФ).

 
 

   Велика увага приділяється трудовому вихованню студентів, формуванню особистості, закріпленню навички самостійної навчальної діяльності та самовиховання, залученню до суспільно корисної праці. Студенти беруть активну участь у ремонті навчальних корпусів i гуртожитків, догляді за територією.