Фізичний факультет

Спортивне життя

   Щодо спортивного життя, то фізичному факультету теж є чим пишатися. В рамках студентської спортивної олімпіади, яка проводиться з 1950 року, вже традиційним стає посідання призових місць в загальному рейтингу. Цьому сприяє наявність чудової спортивної бази. Тенісний клуб «Унікорт» містить 13 відкритих кортів із ґрунтовим та жорстким покриттям, та розкішний тенісний палац в якому розміщено корти та тренажерний зал. Навчально-спортивний комплекс «Каразінський» був побудований викладачами, співробітниками та студентами університету.

   Студенти фізичного факультету мають можливість займатися в багатьох спортивно-оздоровчих секціях,таких як Загальна фізична підготовка, Аеробіка, Атлетизм, Бадмінтон, Баскетбол, Бокс (кік-боксинг), Самозахист (самбо), Волейбол, Водний туризм, Легка атлетика, Таеквон-до, Теніс, Міні-футбол, Фехтування, Настільний теніс, Футбол, Стрільба з лука.
Окрім цього щорічно проводяться: 

  • спортивне свято першокурсників університету;
  • змагання на Кубок ректора з міні-футболу;
  • Кубки студентського профкому з волейболу, баскетболу, бадмінтону та настільного тенісу;
  • спортивні турніри факультетів.
 

   Команда спортсменів фізичного факультету вже багато років стає призером Спартакіади університету. І особливо приємно, що відбувається це не за рахунок якихось залучених легіонерів - професійних спортсменів, всі наші переможці ніякого відношення до професійного спорту не мають. Так що можна сказати, що наші студенти - справжні представники Студентського Спорту.

   Велика увага приділяється студентам з ослабленим здоров'ям: формуються групи Лікувальної фізичної культури та Фізичної реабілітації (спеціальна медична група) з індивідуальним підходом до кожного. Заняття в цих групах проводяться за окремим графіком.
Заняття та тренуваннях проводять висококваліфіковані викладачі. Відповідальною людиною за спортивне життя на нашому факультеті є БІЛОУС Олена Ігорівна.
   Спортивне життя нашого факультету активне та насичене, воно дає змогу нашим студентам, нашим майбутнім спеціалістам розкривати себе ще й у світі спортивних можливостей, виховувати у собі жагу до перемоги не лише у спорті, а й в житті.